Logo Facebook Zakup Nieruchomości Zielona Góra

Zakup Nieruchomosci ⓒ All rights reserved.

logo wizytówki google Zakup Nieruchomości Zielona Góra

Pan Jan odziedziczył po rodzicach mieszkanie w którym mieszkał.
Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 47,5 m2. Niestety po śmierci rodziców zaczęły rosnąć długi aż do tego stopnia, że sprawa trafiła do komornika.

 

 

Komornik wyznaczył datę licytacji mieszkania.


Sprawa ciągnęła się bardzo długo aż komornik zrobił oszacowanie nieruchomości a później wyznaczył licytacje mieszkania. Wtedy dopiero właściciel zrozumiał, że to nie są żarty.

Tym bardziej że po rozmowie z komornikiem miał skończyć na „bruku” a kwota uzyskana z mieszkania tylko pokryje wszystkie zadłużenia i w najlepszym przypadku zostanie jeszcze 5-10 tyś zł.

Perspektywa bycia bezdomnym była druzgocąca. Dłużnik czytając w internecie o czynnościach komorniczych i swoich prawach natknął się na naszą firmę zakup-nieruchomości i postanowił zadzwonić.

 

 

Spłata zadłużenia i zamiana mieszkania na mniejsze.


Po analizie całej sprawy udaliśmy się do komornika co doprowadziło do wstrzymania licytacji . Rozpoczęliśmy negocjacje z wierzycielami którzy częściowo obniżyli naliczone odsetki oraz koszty.

Następnie znaleźliśmy małe, ale własne mieszkanko które miało 22 m2. Ostatecznie cała sprawa trwała dwa tygodnie. A pan Jan otrzymał od nas propozycję spłaty całego zadłużenia, własne mieszkanie oraz kwotę 25 tyś w gotówce. Na co oczywiście z wielką radością się zgodził.

 

Z powodu zadłużenia Panu Janowi z Zielonej Góry groziła licytacja komornicza.

09 stycznia 2020
Pan Jan z Zielonej Góry odziedziczył mieszkanie 3 pokojowe po rodzicach. Niestety po ich śmieci, zaczęły rosnąć długi, sprawa trafiła do komornika.

HISTORIE NASZYCH KLIENTÓW 

Logo z linkiem do strony zakup nieruchomosci pl Zielona Góra
Logo z linkiem do strony zakup nieruchomosci pl Zielona Góra

Poznaj inne historie